Teenused


Kellele?

Minu lillelised teenused on mõeldud neile, kes hindavad ja eelistavad kodumaistnaturaalset ja hooajalist. Oma kasvanduses ei kasuta ma grammigi kunstväetisi ega kahjulikke pestitsiide, ka orgaanilisi mitte. Kõik materjal, mida kasutan on eelkõige minu enda kasvatatud ja kuivatatud. Osa materjali korjan hoolikalt ja austusega enda metsast ja koduküla põldudelt. 

 

Ka oma inspiratsiooni saan loodusest – metsast, põllult, mereäärest. See peegeldab ka minu looduslähedases ning metsikus stiilis. Oma lilleseaded hoian plastikuvabad(sh ei kasuta rohelist plastvahtu e Oasist) ja julgustan lilli peale ühepäevast üritust taaskasutama, mitte ära viskama! 

 

Seega kui sind kõnetab puhas kodumaine “aeglane” lill ja kergelt metsik lähenemine lilleseadmises, siis oled õiges kohas!

Hooajalised lõikelilled

Minu väikeses lillekasvanduses leiab nii uhkeid ja värvilisi õitsejaid kui ka tagasihoidlikku (aga mitte vähem olulist) täitematerjali. Viimase puhul panen rõhku mitte ainult silmailule, vaid ka lõhnameele ergutamisele – kasvatan ka erinevaid hea vaasieluga maitsetaimi.

 

Oled sa florist või niisama hobikorras lillede nautleja, siis siin on sinu võimalus saada osa eriti värsketest kodumaistest lilledest.

Hinnad sõltuvad sordist ja kogusest

Töötoad

Läbi töötubade saan tuua rõõmu nii paljudesse kohtadesse ja nii paljude inimesteni! Tulen Sinu soovitud asukohta üle Eesti – kirjuta ja saadan sulle personaalse pakkumise. Vahel teen ka avatud töötubasid erinevates maruägedates stuudiotes! Nende kohta leiad kõige asjakohasema info minu Instagrami lehelt.

Valmistame koos kimpe, (jõulu)pärgasid, lilleseadeid vms lillelist ja taimedest inspireeritut!

Alates 45€/inimene

Dekoreerimine

Kas sul on näiteks ilus pood või mõnus kohvik aga koguaeg unustad värsked lilled lauale panna? Tulemas on pidu aga lilleilu on puudu? Tulen sulle appi!


Kevad-suvisel hooajal toon laudadele värsked lilled otse enda lillekasvandusest. Sügisel ja talvel lähenen loovamalt – kasutades dekoks materjali kõrvitsatest (männi)oksteni. Hoian endale omast naturaalset ja metsikut joont.


Võimalik nii vajaduspõhiselt kui ka püsitellimusena(nt kord nädalas, kaks korda kuus vms).

Hinnad kokkuleppel

Pärjad, kimbud, seaded

Pärjad on minu esimene armastus ja nende punumine on Lillelausuja loo algus. Punun neid endiselt suurima hea meelega – värsketest lilledest pähe, kuivatatud materjalist seinale, igihaljastest okstest pühademeeleolu loomiseks!


Hooajal kasutan eelkõige enda kasvatatud materjali, hooajaväliselt pöördun endiselt esmalt loodusesse ja siis alles poodi.


Kõik minu kimbud, pärjad ja seaded on Oasise ehk plastvahuvabad.

Alates 25€/kimp või pärg